Tr Sohbet Türkiye’nin Sohbet Odaları

Türkiye İnternet ile tanıştı ve Tr Sohbet Türkiye’nin Sohbet Odaları hızlı bir şekilde GOOGLE sayfalarında yerini alarak hepimizin ikinci evi haline geldi.

Dünya genelinde yaşayan ne kadar Türk varsa herkes bu sitelere akın akın sohbet etmeye zaman geçirmeye başladı hatta bağımlılık halini alarak vaz geçemedik,lerimizden oldu.

Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz b siteler kötümü hayır iyi taraflarda var tabi bilinçli kullanıldığı zaman her şey dozunda kullanıldığı zaman güzel ve zararsızdır.

Sanal Ortamda Zarar Görmemek İçin Ne Yapılması Gereklidir?

Her şehirden her ülkeden türlü türlü karaktere sahip olan sohbet chat sitelerinde kişilerin cinsiyeti, konumu ,yaşı ne olursa olsun hepimiz yetişkin bireyleriz, bu tür ortamlarda kendi sorumluluklarımız kendimize aittir kimse kimseye nasıl davranacağı yolunda akıl veremez.

Zaten uyarı mahiyetinde site yönetimi ana sayfasına uyarılarını yeterince yazarak üzerine düşen görevi yapmıştır tek tek kimseyi takip edemezler, bunun için bizlerin ne yapması gerek tanıştığımız arkadaş çevresine dikkat ederek seçici olmalı özel bilgi paylaşımlarına dikkat edilerek skyp ,telefon, face gibi paylaşımları herkes ile yapmamalı,yaptığımız takdirde ise sosyal ağlarda hal hareketlerimize kamera ve fotoğraf paylaşımları yapılmamalı benim kendi düşüncem bu gerisi sizlerin kendi kararına kalmış,bu uyarıları önemsemeyerek bilinçsiz hareketlerinizde üzülecek mağdur olacak sizlersiniz.

Tr Sohbet Türkiye’nin Sohbet Odaları Hizmetleri

Bedava sohbet olarak sınırsız şekilde katılımların yapıldığı sitemizde üyelik,ücret,kayıt işlemi,java zorunluluğu bulunmamaktadır.

Mobil telefonlarınızdan android chat WEB girişlerimiz MİRC  sohbet olarak İnternet,in olduğu tüm cihazlardan sitemize katıla bilirsiniz.

Radyomuz sınırsız yayını ile gece gündüz hizmetinizde olup dilediğiniz türde şarkılarda istek yaparak dinleye bilirsiniz,oyun odalarımız hoş vakitler geçirmeniz için çeşitleri olup devamlı güncellenerek yarışmalar yapmanız için sizleri beklemektedir.

Ayrıca sitemizde katılımları olan ziyaretçilerimize yönetim kadromuzda yer alma şansıda sunulmuş olup admin,op,founder,ve dj olma şansınızda bulunmaktadır,bu görevlerde bulunmak isteyen arkadaşlarımız şartlarımızı kabul ettiği zaman görevde verilecektir.

Türkiye,den ve Dünyanın her ülkesinden bayların bayanların katılımları olan seviyeli olarak yapılan sohbetlerimize ortak olmayı dileyen herkesi sohbet odalarımıza davet eder katılımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.