Almanya Sohbet Odaları

Gurbeti masken tutan  Türk vatandaşlarımız için Almanya Sohbet Odaları Türkçe sohbetleri ile Türkiye’deki vatandaşları ve gurbetteki vatandaşları ,

bir araya toplayarak tanışma fırsatı İnternet ortamındaki sosyal ağlardan bir tanesi.Sohbet siteleri alanında çalışmalarımız, amacımız sizler için bir nebzede olsa vatan hasretine memleket hasretine yardım edebilmektir.

Siz değerli gurbetçi vatandaşlarımız  için hizmetlerimizin arasında sınırsız gece gündüz online radyomuz ve djlerimiz de bulunmaktadır dilediğiniz tarzda şarkıyı isteyip istendiniz kişilere armağan ede bilirsiniz şarkılar eşliğinde sohbet chat ederken aynı zamanda çeşitli yarışma oyun İslam kelime test odalarımız dada hem kendiniz hemde arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçirmenizde mümkündür Türkçe radyomuz Türkçe sohbetimiz Türkçe oyun odalarımız lada hizmetinizdeyiz. Sizlerde gurbetçi vatandaşımız olarak bu ailenin bir parçası olmak isterseniz tek yapmanız gereken WEB üzerinden tablet lep top mobil ve adroid girişlerimiz den aramıza katıla bilirsiniz.Ayrıca siz değerli sanal odaları kullanıcı arkadaş dostlarımız içinde güzel şekilde özenle hazırlanmış MİRC lerimizi de indirip kurarak sohbetinizi daha hızlı aktif bir şekilde yapa bilirsiniz.

Almanya Sohbet Odaları sadece Almanya için sunulmuş bir hizmet olmayıp tüm Avrupa ülkelerine ve Türkiye’nini her bölge sinede girişlerimiz vardır.Çok sayıda beylerin ,bayanların tercih ettiği sohbet odalarımızda unutulmaz arkadaşlıklar ,dostluklar,aşklar yaşanmaktadır şarkılar ,oyunlar eşiliğinde yapılan seviyeli,saygılı hoş muhabbetlerin bulunduğu sitemize gelerek tüm hayallerinize kavuşa bilirsiniz.

ALMANYA HAKKINDA KISA BİLGİ

Almanya Orta Avrupa’da Kuzey Denizi ile Alpler arasında uzanan bir devlet. Doğusunda Çekoslovakya ve Polonya; güneyinde Avusturya, İsviçre; batısında Fransa, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg kuzeyinde Danimarka ve Kuzey Denizi yer alır. Almanya, birisi Baltık Denizinde, diğeri Kuzey Denizinde iki adaya sahiptir.

ALMAYA,DAKİ KÜLTÜREL FAALİYETLER

Almanya bir Avrupa ülkesi olarak farklı kültürel etkileşimlerden dolayı oldukça çok yönlü özellikler gösteren yaşam tarzları modern ve özgürce açık görüşlü olarak bilinirler. Karnaval, şarap nisan ayında yumurta şenlikleri yani ostern adı altında kutlanan yumurta bayramları,veya Oktoberfest, yeni yıl kutlamaları Noel baba gelenekleri,klasik müzikten rock müziğe kadar müzikal festivaller gibi sayısız geleneksel festivallerle insanlara unutulmaz anlar yaşatmaktadır.